MENU Zavřít

Kadeřnický salón
Praha 5 Zličín a Jinočany

Naše kadeřnictví na Praze 5 Zličíně bylo otevřeno již v roce 2010. Specializujeme se nejen na stříhání vlasů a na svatební účesy nebo společenské účesy, ale poskytujeme i celou škálu dalších profesionálních služeb. Těch využívají samozřejmě i zákazníci z okolí hlavního města. Náš kadeřnický salon sídlí v pražském NC Metropole Zličín, kde nás můžete navštívit během všedních dnů i o víkendech. Pokud hledáte práci, neváhejte nás kontaktovat, o šikovné lidi je u nás královsky postaráno - práce kadeřnice Praha 5. V květnu 2020 jsme rozšířili náš salon o pobočku v nedalekých Jinočanech.

Využijte možnost zaregistrovat se pro snadnější rezervaci. Zaregistrujte se
ŽANETA

"Držím se toho, že dokud mám víru, mám i naději."

Nabízíme

Služby našeho kadeřnictví

Kromě nabídky kadeřnických služeb u nás naleznete i místo, kde si můžete nerušeně odpočinout a nechat se hýčkat při lahodném drinku nebo kávě z kavárny Infinity Café. Nechte si zrekonstruovat vlasy keratinovým zábalem, který dodá i hydrataci a vyspraví vlasy do hloubky nebo klasický zábal a intenzivní péči. Ať už je cíl vaší první návštěvy v našem kadeřnickém salonu v Praze jakýkoliv, utkví vám v paměti a budete se k nám pro kvalitní služby a originální účesy opakovaně vracet, kde vás vždy hřejivě uvítáme.

Řekli o nás

Reference

Slova zákazníků, kteří navštívili náš salon...

Vlaďka
Vlaďka

Ti z Vás, kteří hledáte kadeřnictví s vysoce profesionálním, milým a zároveň osobním přístupem, navštivte Barber's Wife!

Vlaďka Managing clerk of air transport at Logwin
Jůlie
Jůlie

Ráda experimentuji a nechci si ničit vlasy. Majitelka salonu mi zachránila barvu a obnovila konce. Děkuji!

Jůlie Event Manager
Iveta
Iveta

Musím říct, že v tomto kadeřnictví pracují opravdoví profesionálové!

Iveta Teacher
01
03
Barber's wife
pánské holičství

Barber's wife

Barber's wife holičství - Ryze mužská část tradičně děleného holičství postaveného na standardech z éry našich pradědů. Oáza pro opravdové chlapy uprostřed nákupního centra, kam se chodí za kvalitou, odpočinkem a skleničkou lahodné whisky. Vaše vlasy i vousy zahrneme péčí od speciálně vyškolených profesionálů. Vyrobeno s láskou ve spolupráci s Hair Fashion Point.

Přejít na stránku
Barber's wife
Naši nejbližší

Partneři

Toto jsou naši spolehliví partneři, jejichž produkty a služby u nás můžete také využít.

Pro Vás již 10 let
2
0
1 2
0 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Loading...