MENU Zavřít

Kadeřnický salón
Jinočany

Náš mateřský salon Hair Fashion Point byl otevřen na Praze 5 Zličíně  již v roce 2010. Díky CoVid 19 jsme v květnu 2020 otevřeli salon v Jinočanech, kam se přesídlila majitelka obou salonů Žaneta Kaiserová a její kolega Sebastian Holý. Specializujeme se nejen na stříhání vlasů a svatební účesy nebo společenské účesy, ale poskytujeme i celou škálu dalších profesionálních služeb jako je Balayage, ohmbré a další techniky melírování. Těch využívají samozřejmě i zákazníci z okolí hlavního města. Náš kadeřnický salon sídlí v přízemí jinočanského penzionu Brčálník, kde nás můžete navštívit během všedních dnů i v sobotu. Pokud hledáte práci, neváhejte nás kontaktovat, o šikovné lidi je u nás královsky postaráno - práce kadeřnice Praha-západ. 

Využijte možnost zaregistrovat se pro snadnější rezervaci.

Využijte možnost zaregistrovat se pro snadnější rezervaci. Zaregistrujte se
ŽANETA

"Držím se toho, že dokud mám víru, mám i naději."

Nabízíme

Služby našeho kadeřnictví

Kromě nabídky kadeřnických služeb u nás naleznete i místo, kde si můžete nerušeně odpočinout, nechat se hýčkat a dát si dobrou kávu Dolce Gusto . Nechte si zrekonstruovat vlasy keratinovým zábalem, který dodá i hydrataci a vyspraví vlasy do hloubky nebo klasický zábal a intenzivní péči. Ať už je cíl vaší první návštěvy v našem kadeřnickém salonu v Jinočanech - Praha západ jakýkoliv, utkví vám v paměti a budete se k nám pro kvalitní služby a originální účesy opakovaně vracet, kde vás vždy hřejivě uvítáme.

Řekli o nás

Reference

Slova zákazníků, kteří navštívili náš salon...

Vlaďka
Vlaďka

Ti z Vás, kteří hledáte kadeřnictví s vysoce profesionálním, milým a zároveň osobním přístupem, navštivte Barber's Wife!

Vlaďka Managing clerk of air transport at Logwin
Jůlie
Jůlie

Ráda experimentuji a nechci si ničit vlasy. Majitelka salonu mi zachránila barvu a obnovila konce. Děkuji!

Jůlie Event Manager
Iveta
Iveta

Musím říct, že v tomto kadeřnictví pracují opravdoví profesionálové!

Iveta Teacher
01
03
Barber's wife
pánské holičství

Barber's wife

Barber's wife holičství - Ryze mužská část tradičně děleného holičství postaveného na standardech z éry našich pradědů. Oáza pro opravdové chlapy uprostřed nákupního centra, kam se chodí za kvalitou, odpočinkem a skleničkou lahodné whisky. Vaše vlasy i vousy zahrneme péčí od speciálně vyškolených profesionálů. Vyrobeno s láskou ve spolupráci s Hair Fashion Point.

Přejít na stránku
Barber's wife
Naši nejbližší

Partneři

Toto jsou naši spolehliví partneři, jejichž produkty a služby u nás můžete také využít.

Loading...