MENU Zavřít

Barber's wife
kadeřnictví

Objednat se
Scroll
Nabízíme

Služby našeho kadeřnictví

Kromě nabídky kadeřnických služeb u nás naleznete i místo, kde si můžete nerušeně odpočinout, nechat se hýčkat a dát si dobrou kávu Dolce Gusto . Nechte si zrekonstruovat vlasy keratinovým zábalem, který dodá i hydrataci a vyspraví vlasy do hloubky nebo klasický zábal a intenzivní péči. Ať už je cíl vaší první návštěvy v našem kadeřnickém salonu v Jinočanech - Praha západ jakýkoliv, utkví vám v paměti a budete se k nám pro kvalitní služby a originální účesy opakovaně vracet, kde vás vždy hřejivě uvítáme.

Zjistěte více

O našem kadeřnictví

Kadeřnictví Barber's wife

Barber's wife je exkluzivní a dynamické kadeřnictví v Jinočanech v ulici Hornické č. p. 228 (Praha - západ). Naše vize profesionality, vytříbené francouzské elegance a držení kroku s předními světovými trendy se prolíná všemi úrovněmi našeho kadeřnického umění, od spolupráce odborně vyškoleného týmu přes vrcholnou kvalitu kosmetiky až po naplnění tužeb každého klienta. Jedinečný přístup a vášeň pro profesi od samého srdce nám neustále přináší úspěchy, jak na českém, tak světovém trhu. Jsme ‘chic‘.

 

Naše portfolio zahrnuje klasické střihy i netradiční účesy pro speciální příležitosti. Nabízíme svatební a společenské účesy a baví nás i extravagance. Kúrou Olaplex vyspravíme, uzdravíme a posílíme Vaše vlasy. Pracujeme s kultovní a prvotřídní americkou vlasovou kosmetikou Paul Mitchell.

Více informací
Řekli o nás

Reference

Slova zákazníků, kteří navštívili náš salon...

Simon Prchal

Precizní práce s profesionálním a zároveň přátelským přístupem.

Simon Prchal
Bára Str.

Velmi dekuji pani Veronice, ktera mne dnes strihala i barvila, jsem velmi spokojena. Dekuji !

Bára Str.
Daniel Macuch

Jirka si dává záležet extra na střihu na míru pro každou lebku zvlášť, takže výsledek koresponduje s potřebami každého klienta. Velmi fajn pokec s barberem a hromada doporučení jak se starat o vousy i o vlasy. Je to stará škola takže to sice trvá trochu déle ale stojí to za to. Jedině můžu doporučit. ????

Daniel Macuch
Pavel “Pablo8” Soukup

Byl jsem u barbera Jirky na klasickým střihu,a velká spokojenost,je to frajer a stříhat fakt umí,prostě kvalitka,takže určitě doporučuju 10/10. ????????

Pavel “Pablo8” Soukup
Marta Saksová

Dnes jsem byla podruhé u p. Veroniky. Jsem nadšená její profesionalitou, je šikovná a moc milá. Velmi ráda doporučuji a moc se těším na příští návštěvu.

Marta Saksová
Iveta
Iveta

Musím říct, že v tomto kadeřnictví pracují opravdoví profesionálové!

Iveta Teacher
Jůlie
Jůlie

Ráda experimentuji a nechci si ničit vlasy. Majitelka salonu mi zachránila barvu a obnovila konce. Děkuji!

Jůlie Event Manager
Vlaďka
Vlaďka

Ti z Vás, kteří hledáte kadeřnictví s vysoce profesionálním, milým a zároveň osobním přístupem, navštivte Barber's Wife!

Vlaďka Managing clerk of air transport at Logwin
01
08
Naši nejbližší

Partneři

Toto jsou naši spolehliví partneři, jejichž produkty a služby u nás můžete také využít.

Loading...