MENU Zavřít

Barber's wife
kadeřnictví

Objednat se
Scroll
Nabízíme

Služby našeho kadeřnictví

Kromě nabídky kadeřnických služeb u nás naleznete i místo, kde si můžete nerušeně odpočinout, nechat se hýčkat a dát si dobrou kávu Dolce Gusto . Nechte si zrekonstruovat vlasy keratinovým zábalem, který dodá i hydrataci a vyspraví vlasy do hloubky nebo klasický zábal a intenzivní péči. Ať už je cíl vaší první návštěvy v našem kadeřnickém salonu v Jinočanech - Praha západ jakýkoliv, utkví vám v paměti a budete se k nám pro kvalitní služby a originální účesy opakovaně vracet, kde vás vždy hřejivě uvítáme.

Zjistěte více

O našem kadeřnictví

Kadeřnictví Barber's wife

Barber's wife je exkluzivní a dynamické kadeřnictví v Jinočanech v ulici Hornické č. p. 228 (Praha - západ). Naše vize profesionality, vytříbené francouzské elegance a držení kroku s předními světovými trendy se prolíná všemi úrovněmi našeho kadeřnického umění, od spolupráce odborně vyškoleného týmu přes vrcholnou kvalitu kosmetiky až po naplnění tužeb každého klienta. Jedinečný přístup a vášeň pro profesi od samého srdce nám neustále přináší úspěchy, jak na českém, tak světovém trhu. Jsme ‘chic‘.

 

Naše portfolio zahrnuje klasické střihy i netradiční účesy pro speciální příležitosti. Nabízíme svatební a společenské účesy a baví nás i extravagance. Kúrou Olaplex vyspravíme, uzdravíme a posílíme Vaše vlasy. Pracujeme s kultovní a prvotřídní americkou vlasovou kosmetikou Paul Mitchell.

Více informací
Řekli o nás

Reference

Slova zákazníků, kteří navštívili náš salon...

Vlaďka
Vlaďka

Ti z Vás, kteří hledáte kadeřnictví s vysoce profesionálním, milým a zároveň osobním přístupem, navštivte Barber's Wife!

Vlaďka Managing clerk of air transport at Logwin
Jůlie
Jůlie

Ráda experimentuji a nechci si ničit vlasy. Majitelka salonu mi zachránila barvu a obnovila konce. Děkuji!

Jůlie Event Manager
Iveta
Iveta

Musím říct, že v tomto kadeřnictví pracují opravdoví profesionálové!

Iveta Teacher
01
03
Naši nejbližší

Partneři

Toto jsou naši spolehliví partneři, jejichž produkty a služby u nás můžete také využít.

Loading...