O nás

Pánské holičství
a kadeřnictví
Praha

Tohle je místo pro opravdové muže. Chtějte něco víc, nejen profesionální přístup, hladce oholenou tvář, dokonalý sestřih a skvělou whisky. Zapomeňte na chvíli na všechno okolo Vás a vychutnejte si v našem pánském holičství chvíle bez starostí všedního dne, dopřejte si být na tomhle místě. Barber shop Barber's wife je tu pro vás.

O nás

Žaneta
Kaiserová

Zakladatelka salónu

Miluji svou práci, i po tolika letech mě naplňuje a učí. Baví mě se rozvíjet, a proto jsem přišla s myšlenkou tradice pro muže. Díky anglickému salonu The Legends, jsem si mohla splnit další sen a vrátit se do dob, kdy muži byli gentlemany nejen chováním, ale i vzhledem. K tomu patřilo i starání se o vzhled vlasů, vousů, či plnovousů. Dnešní móda nám umožňuje se k některým tradicím opět vrátit,  a proto bych chtěla, aby naši klienti nebrali holení jako zážitek, ale jako službu, běžnou, kterou by muž měl opakovat 1x týdně.

Co vás v našem holičství čeká

Napářka

#1Napářka

Je šetrnější k obličeji a muži, kteří mají citlivější pokožku nebo příliš tvrdé vousy, si tuhle službu zamilují. Konec podrážděné zarudlé pokožce! Unavený obličej pracujícího muže si zaslouží v pánském holičství tu nejlepší péči.

Holení

#2Holení

U nás je tradice chlapský rituál, který se opakuje dle vlastního uvážení. Patří k němu péče před holením, napářka v příjemně teplém ručníku, napěnění tváří, OHOLENÍ BŘITVOU a péče po holení. Příjemným doplňkem je pak pohodlné křeslo, whisky, pivo nebo jiný nápoj.

Sestřih

#3Sestřih

Rádi poradíme, konzultace a rady jsou samozřejmostí. Sestřih dle Vašich představ, který se hodí k celkovému looku, tradiční či módní, Vám pomůže vybrat náš proškolený tým. Společně s whisky, pivem nebo rumem se návštěva Barber’s wife - speciálního pánského kadeřnictví v Praze - stane návykovou záležitostí.

Naše holičství

NC Metropole Zličín
Objednat se
Rudná u Prahy
Objednat se

Hair Fashion Point

Hair Fashion Point

Pouze pro dámy máme připravený kadeřnický salón

Hair Fashion Point je exkluzivní a dynamický kadeřnický salon v NC Metropole Zličín, Praha 5. Naše vize profesionality, vytříbené francouzské elegance a držení kroku s předními světovými trendy se prolíná všemi úrovněmi našeho kadeřnického umění, od spolupráce odborně vyškoleného týmu přes vrcholnou kvalitu kosmetiky až po naplnění tužeb každého klienta.

Umístění inovace, prudké elegance a vášně pro řemeslo/profesi do samého srdce naší obchodní strategie nám neustále přináší úspěchy jak na českém tak světovém trhu. Jsme nositeli titulu „Salon Kérastase Privilège“. Jsme ‘chic‘.