Holení břitvou Praha

Péče o vousy je záležitostí každého muže, ať už strojkem nebo žiletkou. Všichni muži, včetně těch co nosí plnovous, musí vzít do ruky jednou za 3 až 5 dní nějaké holítko a doupravit svou dokonalost. Barber´s wife - v našem barber shopu v Praze 5 se specializujeme na holení břitvou. S námi snadno dosáhnete perfektního vzhledu.

PROČ JE HOLENÍ BŘITVOU TAK OBLÍBENÉ

Holení u nás zahrnuje několik kroků. Jsou jimi napářka, díky které dáte sbohem zarudlé a podrážděné pokožce. Po ní následuje samotné oholení břitvou spolu s nezbytnou péčí po něm. Posledním krokem je sestřih vousů, kdy se kromě vousů zaměříme i na úpravu vašich vlasů.

Nabízíme HOLENÍ METODOU "HOT TOWEL", které oddálí dny, v něž musíte vy sami doma upravovat své vousy. Napaření vaší tváře vousy změkčí a celý proces je mnohem příjemnější. Navíc efekt hladké tváře vám vydrží o 2 až 3 dny déle. Holení stačí opakovat jednou až dvakrát týdně podle vaší individuální potřeby.

Hot towel holení je rituál, který provází horký ručník. Ten se využije pro napaření vousů. Následuje holení břitvou, přeholení a chladný ručník pro zklidnění pokožky. Vše zakončíme masáží a balzámem. Kromě samotných vousů upravujeme také kontury a obočí.

Péče o vousy v barber shopech není jednorázová zážitková akce, je to styl opravdových mužů. Navštivte naše pánské holičství a kadeřnictví Barber's wife v Praze na Zličíně, kde se vám dostane profesionálního oholení od našeho proškoleného týmu. Péče o vousy nikdy nebyla snazší.