Kdo jsme a jaké úspěchy za námi stojí

Žaneta Kaiserová Dostálová je člověk jako každý jiný. Pokud ji neznáte, informace o ní najdete zde. A co by Vám chtěla říct?

Toto pánské holičství otvírám s myšlenkou na dětství. Pojďte si povídat, zahoďte telefony, stres každodenního života a udělejte si čas na radost a potěšení. Všichni známe reklamy z facebooku typu "dej like, pokud víš k čemu slouží kazeta do přehrávače a tužka" nebo rozdíly mezi naším dětstvím a dětstvím dnešní mládeže.

Jste skvělí lidé, pojďme si povídat, sdílejte Vaše radosti i strasti, poznávejte nové lidi a naučme se mezi sebou zase komunikovat, pojďme strhnout tu bariéru, kterou jsme si vytvořili. Usmějte se na člověka, který se s Vámi spojil pohledem, vždyť úsměv nic nestojí.

Mluvte a naslouchejte bez posuzování. Smějte a radujte se ze života tak, jako jste to dělali, když jste byli malí. Dovolte si prožívat radost ve všem co děláte a nechte ze života odejít vše, co Vám radost nepřináší. Buďte sami sebou...

Ukažte Vaše já takové, jaké doopravdy je.
Žijte naplno v přítomném okamžiku. Co bylo, bylo, čas zpátky nevrátíte a co bude, to být ani nemusí, žijte naplno tady a teď.

Zvu vás na skvělou whisky, rum nebo pivo, služby od kadeřníků a barberů, kteří milují svou práci tak, jako já a rádi Vám věnují čas a úsměv a přitom se můžete třeba nechat ostříhat nebo oholit - naše pánské kadeřnictví je tu pro vás

GALERIE

 

Spolupráce s legendami

Ve všech našich salonech volíme spolupráci s těmi nejlepšími v oboru. Pro pánské holičství Barber's wife Praha jsme uzavřeli partnerství s exkluzivním londýnským salonem The Legends.

bw legends photo 2

Pravidelné konzultace s profesionály z Londýna nám pomáhají kreativně a přirozeně skloubit tradiční styl pravého gentlemana s moderními trendy. Vytvořili jsme pro Vás prostředí, kde můžete na vlastní kůži pocítit spojení elegance minulosti s moderní kreativitou.

www.thelegendsbarbershop.com

bw legends 2

 

Jednotlivé kroky práce pánského holičství

i1

#1 Napářka

Je šetrnější k obličeji, muži, kteří maji citlivější pokožku nebo přiliš tvrdé vousy, si tuhle službu zamilují. Konec podrážděné zarudlé pokožce! Unavený obličej pracujícího muže si zaslouží v pánském holičství tu nejlepší péči.

i2

#2 Oholení

U nás je tradice, chlapský rituál, který se opakuje dle vlastního uvážení. Patří k němu péče před holením, napářka v příjemně teplém ručníku, napěnění tváří, oholení břitvou a péče po holení. Příjemným doplňkem je pak pohodlné křeslo, whisky, pivo nebo jiný nápoj.

i3

#3 Sestřih

Rádi poradíme, konzultace a rady jsou samozřejmostí. Sestřih dle Vašich představ, který se hodí k celkovému looku, tradiční či módní, Vám pomůže vybrat náš proškolený tým. Společně s whisky, pivem nebo rumem se návštěva Barber's wife - speciálního pánského kadeřnictví v Praze - stane návykovou záležitostí.

bw progress 3
 

BARBER'S WIFE Praha Metropole Zličín

„Být dobrým mužem a gentlemanem, znamená nechávat otisk na místech, ve vzpomínkách i v srdcích, stejně tak, jako jsou tradice pravých mužů, jsou i tradice pravých značek. Spolupracujeme s těmi nejlepšími, které ve Vás zanechají otisk.”

 

Naši partneři

bw partner legends Whiskeria bw partner truefitt hillHarleyJeepSrbabw carhouse