... Pokračování:

...Její přítomnost v Haute Coiffure Francaise a v projektu Kerastase "salon Provilége" ji a její salon vyzdvihl na vysokou úroveň kadeřnického umění.

Žaneta začínala jako kadeřník v jednom z řetězců kadeřnických salonů v nákupních centrech, během let získala praxi s vlasovými stylisty z Anglie, Francie, Itálie a USA. Česala módní přehlídky pro světoznámé značky, podílela se na česání Miss a Elite Model Look, češe kolekce do časopisů a představuje nové trendy v ČR. Jejím největším koníčkem je její práce, ale miluje i duchovno, esoteriku, svou rodinu, hudbu a tanec.

bw wife

 

Žaneta Říká:

„Miluji svou práci, i po tolika lech mě naplňuje a učí. Baví mě se rozvíjet a proto jsem přišla s myšlenkou tradice pro muže. Díky anglickému salonu The Legends, jsem si mohla splnit další sen a vrátit se dod dob kdy muži byli gentlemany nejen chováním, ale i vzhledem. K tomu patřilo i starání se o vzhled vlasů, vousů, či plnovousů. Dnešní móda nám umožňuje se k některým tradicím opět vrátit, chtěla bych, aby naši klienti nebrali holení jako zážitek, ale jako službu, běžnou, kterou by muž měl opakovat 1x týdně.”

bw nas pribeh 1

 

Kde to vše začalo - Hair Fashion Point

bw hfp white

Hair Fashion Point je exkluzivní a dynamický kadeřnický salon v NC Metropole Zličín, Praha 5. Naše vize profesionality, vytříbené francouzské elegance a držení kroku s předními světovými trendy se prolíná všemi úrovněmi našeho kadeřnického umění, od spolupráce odborně vyškoleného týmu přes vrcholnou kvalitu kosmetiky až po naplnění tužeb každého klienta.

Umístění inovace, prudké elegance a vášně pro řemeslo/profesi do samého srdce naší obchodní strategie nám neustále přináší úspěchy jak na českém tak světovém trhu. Jsme nositeli titulu „Salon Kérastase Privilège“. Jsme ‘chic‘.

bw nas pribeh hfp

 

Galerie

Barber's wife je na trhu krátce a tak se může pochlubit jen několika málo úspěchy.

Předchozí úspěchy si můžete prohlédnout v galerii salonu Hair Fashion Point ZDE.

 

Naše videotéka

Video-sestřih ze školení našich holíčů a holiček v berbershopu Barber’s Wife, Metropole Zličín

GALERIE

 

Naši partneři

bw partner legends Whiskeria bw partner truefitt hillHarleyJeepSrbabw carhouse