MENU Zavřít
Hf point

Barber's wife
kadeřnictví

Objednat se
Scroll
připravili jsme pro vás

nové články

Krásné vlasy a zdravá pokožka
Krásné vlasy a zdravá pokožka

Denně se setkávám s klienty, kteří řeší nespokojenost se svými vlasy nebo s pokožkou hlavy, a díky tomu zjišťuji, že existuje hodně různých návodů na krásné vlasy, ale moc jich nefunguje. Rozhodla jsem se předat Vám svoji zkušenost.

Číst více
Nová pobočka Jinočany
Nová pobočka Jinočany

Milí klienti, z kapacitních důvodů jsme pro vás otevřeli novou pobočku v Jinočanech (5 minut autem ze Zličína a 3 zastávky autobusem číslo 309 a 310 na zastávku Jinočany…

Číst více
Trichologie
Trichologie

Trichologie je nauka, chcete-li lékařský obor, zabývající se přímo problematikou vlasů a především vlasové pokožky. Trichologie se tedy zabývá nejen onemocněními, jako jsou různé typy dermatitid, ale také padáním vlasů, lupy, nadměrným maštěním, zkrátka celkovým stavem pokožky hlavy. Jedná se tudíž o obor poměrně úzce specializovaný, který sice vznikl už v roce 1902, ale známější začíná být teprve v posledních letech. 

Číst více
Nabízíme

Služby našeho kadeřnictví

Kromě nabídky kadeřnických služeb u nás naleznete i místo, kde si můžete nerušeně odpočinout a nechat se hýčkat při lahodném drinku nebo kávě z kavárny Infinity Café. Nechte si zrekonstruovat vlasy keratinovým zábalem, který dodá i hydrataci a vyspraví vlasy do hloubky nebo klasický zábal a intenzivní péči. Ať už je cíl vaší první návštěvy v našem kadeřnickém salonu v Praze jakýkoliv, utkví vám v paměti a budete se k nám pro kvalitní služby a originální účesy opakovaně vracet, kde vás vždy hřejivě uvítáme.

Zjistěte více

O našem kadeřnictví

Kadeřnictví Barber's wife

Barber's wife je exkluzivní a dynamické kadeřnictví v NC Metropole Zličín, Praha 5 a nově nás též najdete v Jinočanech v ulici Hornické
č. p. 228 (Praha - západ). Naše vize profesionality, vytříbené francouzské elegance a držení kroku s předními světovými trendy se prolíná všemi úrovněmi našeho kadeřnického umění, od spolupráce odborně vyškoleného týmu přes vrcholnou kvalitu kosmetiky až po naplnění tužeb každého klienta. Jedinečný přístup a vášeň pro profesi od samého srdce nám neustále přináší úspěchy, jak na českém, tak světovém trhu. Jsme ‘chic‘.

 

Naše portfolio zahrnuje klasické střihy i netradiční účesy pro speciální příležitosti. Nabízíme svatební a společenské účesy a baví nás i extravagance. Kúrou Olaplex vyspravíme, uzdravíme a posílíme Vaše vlasy. Pracujeme s kultovní a prvotřídní americkou vlasovou kosmetikou Paul Mitchell.

Více informací
Řekli o nás

Reference

Slova zákazníků, kteří navštívili náš salon...

Vlaďka
Vlaďka

Ti z Vás, kteří hledáte kadeřnictví s vysoce profesionálním, milým a zároveň osobním přístupem, navštivte Barber's Wife!

Vlaďka Managing clerk of air transport at Logwin
Jůlie
Jůlie

Ráda experimentuji a nechci si ničit vlasy. Majitelka salonu mi zachránila barvu a obnovila konce. Děkuji!

Jůlie Event Manager
Iveta
Iveta

Musím říct, že v tomto kadeřnictví pracují opravdoví profesionálové!

Iveta Teacher
01
03
Naši nejbližší

Partneři

Toto jsou naši spolehliví partneři, jejichž produkty a služby u nás můžete také využít.

Pro Vás již 10 let
2
0
1 2
0 2 3 4 5 6 7 8 9 0
Loading...